Doručovací informace

Co potřebujete vědět než u nás nakoupíte?

Než u nás nakoupíte, seznamte se s možnostmi doručení a platby, jak postupovat v případě reklamace nebo vrácení zboží a o ochraně Vašich osobních údajů. Na konci článku naleznete kompletní obchodní podmínky.

Doprava a platba

Zboží zasíláme na dobírku nebo balíkem České pošty. V případě platby předem je poštovné cenově zvýhodněno. Aktuální ceník poštovného:

Doprava Platba Cena poštovného
Česká pošta při převzetí - dobírka 130 Kč
předem bankovním převodem - obyčejný balík 90 Kč
balík do ruky - dobírka 170 Kč
balík do ruky - předem bankovním převodem 130 Kč
zásilkovna.cz ČR - při převzetí - dobírka 75 Kč
ČR - předem bankovním převodem 60 Kč
SK - při převzetí - dobírka 130 Kč

Doba dodání

Zboží zasíláme standardně do 5 pracovních dnů. V případě platby převodem po připsání částky na účet do 3 pracovních dnů. V případě že zboží nebude na skladě, bude upřesněn termín dodání po vzájemné dohodě.

Reklamace a vrácení zboží

Na dodané zboží platí standardní záruční doba 24 měsíců vztahující se na výrobní vady a vady materiálu. V případě, že Vám bude doručeno zboží, které Vám nevyhovuje máte ze zákona nárok na vrácení zboží do 14ti dnů od přijetí objednávky (rozhoduje datum na poštovním razítku). Takto vrácené zboží je nutné zaslat nepoškozené na naši kontaktní adresu (viz. sekce Kontakty). V případě, že Vám zboží nevyhovuje, kontaktujte nás prosím vždy předem telefonicky nebo e-mailem. Budeme se Vám snažit vyjít maximálně vstříc.

Ochrana osobních údajů

Veškeré údaje, které od Vás požadujeme uchováváme v zabezpečeném datovém úložišti a slouží pouze pro účely evidence objednávek. Neposkytujeme je třetím osobám.