Novinky

06.05.2016 Přidali jsme kategorii se speciálními produkty

Tuto kategorii jsme vytvořili díky častým přáním našich klientů. Tímto se v našem novém eshopu snažíme maximálně vyjít vstříc všem požadavkům od zákazníků. Jelikož se jedná o ruční domácí výrobu, můžeme i proto vyrábět tyto speciální produkty.

Jsou zde např.zámecké papuče s gumou na patě díky které je chůze pohodlnější. Papuče na opuchlé nohy velmi často řeší problém v čem chodit doma a mít nohu v teple.

Novinka jsou papuče s výšivkou. Nabízíme papuče s čísly dosažených let. Můžeme ušít i papuče s reklamami pro firmy. Tyto zakázky řešíme jednotlivě se zákazníky. Představujeme některé zakázky které jsme již dělali.

Dále můžete navštívit kategorii Papuče s výšivkou, kde si můžete vybrat z různých druhů, velikostí a výšivkou.

Produkty k novince
Na skladě
Na skladě
Na skladě
360 Kč

06.05.2016 Doprava zásilkovnou

Vážení zákazníci, v zájmu urychlení dodání zásilek se zbožím z našeho eshopu k Vám a snížení ceny dopravného, jsme se rozhodli pro možnost vyzvedávat balíčky na všech pobočkách Zásilkovna.cz. Cena dopravného je od 45,-. V případě platbou v hotovosti je účtována dobírka 10,-. Věříme, že tento způsob dopravy si oblíbíte.

05.05.2016 Nový eshop

Cílem nového eshopu je zpříjemnit našim zákazníkům nakupování a přinést nové funkce. Jako první jsme přidali možnost různých kombinací dopravy a platby. S tímto krokem jsme přidali možnost využívat dopravu zásilkovnou. Seznam poboček zjistíte zde: http://www.zasilkovna.cz/pobocky. Tímto způsobem dopravy ušetříte, cena zásilky se pohybuje od 45,-. V novém obchodě můžete nakupovat jako přihlášený a nepřihlášený uživatel. vytvořením úživatelského účtu a nakupováním jako přihlášený získáte možnost kontroly stavu vaší objednávky online. Další novinkou je plně responzivní design stránek, takže se vám bude pohodlněji nakupovat na vašem smartphone.

Nejprodávanější produkty

Na skladě
220 Kč
Na skladě
470 Kč
Na skladě
220 Kč
Na skladě
470 Kč
Na skladě
220 Kč
Na skladě
370 Kč